Zacznij zarabiać od zaraz dzięki e-commerce

Nie znam osoby która w dzisiejszych czasach nie kupiła choć jednej rzeczy przez internet. A ty…? 
Dlatego nie zwlekaj i zbuduj ze mną swój sklep internetowy. Po wcześniejszej analizie, przygotuję optymalną witrynę, która pozwoli twoim klientom dokonywać zakupów w dowolnym miejscu i czasie. 
Buduje sklepy na platformach WooCommerce oraz PrestaShop. Zrobię dla Ciebie mały prosty sklepik z kilkoma produktami jak i bardzo rozbudowaną hurtownie z opcją dropshippingu. Dzięki wielu narzędziom, mogę rozwinąć Twój sklep do zaawansowanej platformy handlu, która będzie łatwa w obsłudze dla Ciebie i pracowników i przede wszystkim Twoich klientów.

Metody płatności

Dopasuję Twój sklep do każdego klienta, podłączając szybkie i bezpieczne metody płatności, takie jak:

  • Płatności kartą
  • PayU
  • PayPal

Elastyczne sposoby wysłki.

Skonfiguruję dla Twoich klientów różne opcje wysyłki, a dla Ciebie skonfiguruję narzędzia do łatwego zarządzania paczkami i listami przewozowymi. 

  • Obsługa Poczty Polskiej
  • Obsługa firm kurierskich
  • Paczkomaty
  • Wysyłki zagraniczne

Kupony i promocje

Co bardziej niż promocja zachęca do zakupów?  Budowane przeze mnie sklepy mają możliwość generowania nietuzinkowych promocji, oraz kuponów rabatowych, dzięki którym Twoja sprzedaż na pewno wzrośnie. 

Chaty, chat-boty i formularze kontaktowe

W dzisiejszych czasach podstawą dobrych relacji z klientem, są szybkie odpowiedzi na jego zapytania. Poza klasycznymi formularzami kontaktowymi, które przesyłają zapytanie na skrzynkę email, możesz podłączyć do swojego sklepu Facebook Messenger lub wybrany chat-bot, który sam będzie odpowiadał na najczęściej zadawane pytania. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko, rezygnacji klienta z zakupu ze względu na brak szybkiej reakcji na jego pytania. 

Czytelna analityka i raporty sklepu

Sprzedając za pośrednictwem sklepu który dla Ciebie zbuduję, masz możliwość generowania ogólnych jak i szczegółowych raportów sprzedaży  oraz magazynu. Możesz sprawdzić swój miesięczny, tygodniowy lub dzienny obrót czy zweryfikować który klient zostawia największe kwoty w Twoim sklepie. Wybrane raporty możesz eksportować do pliku, aby przedstawić je na zebraniu lub wysłać do księgowości.