Strony WWW

Rozmiar ma znaczenie...

Czy wiesz, że średnio ponad 50% wizyt na stronie pochodzi z urządzeń mobilnych? Dane analityczne nie kłamią, dlatego Twoja nowa strona internetowa musi być w pełni responsywna, czyli dopasowywać się automatycznie do każdej wielkości ekranu w każdym urządzeniu od dużego monitora komputera, przez tablet po smartfon.  

Strona która trafi w punkt

Skoro czytasz ten akapit to zakładam, że nie od dziś przeglądasz internet. Na pewno widziałeś setki fajnych stron jak i takich których nie mogłeś zrozumieć. 
Stawiam na czytelne i jasne dla odbiorcy rozwiązania, aby nie tracił cennego czasu na poszukiwania w witrynie. Świat przyspiesza, dlatego Twoja strona też musi być szybka i nieść konkretne treści dla osób które się po niej poruszają. 

Czytelna dla ludzi i nie tylko.

Jak pisałem powyżej, Twoja witryna musi być czytelna dla obiorcy ale także dla wyszukiwarek takich jak Google, który skanuję i analizuje kod strony aby wyświetlić na najwyższych pozycjach strony które są najlepiej dopasowane do kryteriów wyszukiwania. Buduje strony w standardzie seo friendly, aby roboty szukające widziały stronę w należyty sposób i windowały ją w wynikach wyszukiwania.